TOEFL IBT

ONLINE TOEFL IBT DENEME SINAVLARI - BİREBİR SINAV FORMATINDA

08.05.2021 / TOEFL IBT

TOEFL IBT hazırlığının en önemli bileşenlerinden birisi de deneme sınavlarıdır. Sınavda başarılı olmak istiyorsanız tamamen TOEFL IBT sınavına yönelik bol bol deneme çözmeniz gerekir. TOEFL IBT sınavında sınav tecrübesi çok önemlidir ve sadece alıştırma çözerek hedefinize ulaşamazsınız. Reading, listening, speaking ve writing bölümlerinden çözeceğiniz onlarca soru var ve bu sorular için süreniz sınırlı. TOEFL IBT sınavında  sadece İngilizce bilginiz sınanmıyor aynı zamanda süreyle de yarışıyorsunuz. Hem eksiklerinizi tespit etmek hem de süre kontrolü için bol bol TOEFL IBT denemesi çözmeniz gerekiyor. Çözeceğiniz denemeler birebir TOEFL IBT formatında olmalıdır.

 

online toefl eğitimi

 

%100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE TOEFL IBT EĞİTİMİMİZİN bir modülü de deneme sınavlarıdır. Eğitimimizde 5 adet deneme sınavı bulunuyor. Denemelere dilediğiniz zaman 7-24 erişim hakkınız bulunuyor. Çözmüş olduğunuz tüm denemeler TOEFL IBT değerlendirme kriterlerine göre hocalarımız tarafından değerlendirilir ve sınav sonucu tarafınıza bildirilir. Sitemize ücretsiz üye olarak TOEFL IBT deneme sınavlarımızdan ilkini ücretsiz olarak çözebilirsiniz.. 

 

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK TOEFL IBT DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. 

 

TOEFL DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE 

 

toefl DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

 

toefl DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

 

toefl DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK TOEFL IBT DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

toefl Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST