İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA

İNGİLİZCE HAZIRLIK MUAFİYETİ

İstanbul Aydın Üniversitesi hazırlık sınıfından muaf olmak ve doğrudan 1. sınıfa geçmek için aşağıda belirtilen sınavlardan herhangibirinden istenilen skoru almaları yeterlidir.

SINAV TÜRÜ EN AZ BAŞARI PUANI
TOEFL-IBT 79
TOEFL-PBT 500
TOEIC 950
FCE C
CAE C
YDS 80

 

TOEFL-IBT SINAVI VE SENE SONU DEĞERLENDİRMESİ

İstanbul Aydın Üniversitesi hazırlık sınıfını doğrudan atlamak için TOEFL IBT 79 skoru almanız yeterlidir. Bunun haricinde hazırlık sınıfına başlayan öğrenciler için İngilizce Hazırlık Okulu'nda TOEFL-IBT sınavı final sınavı olarak uygulanmaktadır. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL-IBT sınavına öğrenciler, akademik takvimde belirtilen tarihlerde olmak kaydıyla, istedikleri sınav merkezinde girebilirler. Üniversite bünyesinde de, İngilizce Hazırlık Kampüsü'nde, TOEFL-IBT sınav merkezi bulunmaktadır.

%100 başarı garantili online toefl eğitimi - www.uzmantoefl.com

İngilizce Hazırlık Okulu not değerlendirmesi, lisans ve ön lisans grupları için iki ayrı şekilde olmaktadır.

Lisans gruplarında yılsonu notu akademik yıl içerisinde alınan tüm notların %70'i ve TOEFL-IBT final sınavının ise %30'u alınarak hesaplanır.

Ön lisans gruplarında ise yılsonu notu akademik yıl içerisinde alınan tüm notların %80'i ve TOEFL-IBT final sınavının ise %20'si alınarak hesaplanır.

Yıl içi ve TOEFL-IBT final sınavı notlarının yüzdelerinin toplamı 70 ve üzeri olan öğrenciler başarılı olarak hazırlık okulunu geçerler. Notu 70'in altında olan öğrenciler ise başarısız olurlar.

SİTEMİZE ÜYE OLARAK %100 BAŞARI GARANTİSİ İLE TOEFL IBT SINAVINA HAZIRLANABİLİRSİNİZ.
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

toefl Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!